Strona g堯wna » Kontakt
drukuj drukuj

KONTAKT

Ostatnie aktualno軼i MOT

18-05-2022
W te wakacje Krak闚 Ci zasmoczy

04-05-2022
Kampania promocyjna "Ma這polska – cel podr騜y"

19-04-2022
W poszukiwaniu Turystycznych Skarb闚 Ma這polski

07-04-2022
Ma這polska - naturalnie!

02-03-2022
Zaproszenie na konferencj „Miasta przyjazne turystyce - w poszukiwaniu nowego modelu atrakcyjno軼i”

10-02-2022
Wyniki bada ruchu turystycznego w Ma這polsce w 2021 roku

31-01-2022
Zapraszamy do udzia逝 w naborze do wyjazdowych misji gospodarczych do Niemiec.

14-12-2021
Konkurs na najlepsz prac magistersk z turystyki pn. TERAZ POLSKA TURYSTYKA

Ma這polska Organizacja Turystyczna

 

Biuro

Rynek Kleparski 4, lokal 13 (IV pi皻ro)

31-150 Krak闚

tel.: 12-421-16-04; tel./fax.: 12 421-15-36

biuro@mot.krakow.pl

www.mot.krakow.pl

 

Biuro czynne od poniedzia趾u do pi徠ku w godzinach od 8:00 do 16:00

 

 SKxD BIURA

 

Grzegorz Biedro

Prezes

Ma這polskiej Organizacji Turystycznej

grzegorzb@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04 (sekretariat)

 

Pawe Mierniczak

Dyrektor Biura

Ma這polskiej Organizacji Turystycznej

pawelm@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04 (sekretariat)

 

Piotr 篹niak

Zast瘼ca Dyrektora Biura ds. Administracyjnych
koordynator projektu "Otwarty Szlak Architektury Drewnianej"

piotr.lezniak@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04; 12 422-16-11 

 

KSI癿OWO汎 

Alicja Sufczy雟ka

G堯wna Ksi璕owa

biuro@mot.krakow.pl


 
   

ZESP茛 DS. REALIZACJI
MAΜPOLSKIEGO SYSTEMU INFORMACJI TURYSTYCZNEJ


tel.: 12 422-04-18

tel.: 12 422-18-28

 

Agnieszka Bratek

Kierownik Zespo逝 ds. MSIT

agnieszka.bratek@mot.krakow.pl

 

Barbara Pabian

Specjalista ds. MSIT

barbara.pabian@mot.krakow.pl


Kinga Sienkiewicz

Specjalista ds. MSIT

kinga.sienkiewicz@mot.krakow.pl


Mateusz Madejski

Specjalista ds. MSIT

mateusz.madejski@mot.krakow.pl

 

Kamila Styrna

Specjalista ds. MSIT

kamila.styrna@mot.krakow.pl

 

Jagoda Sa逝k

Specjalista ds. MSIT

jagoda.saluk@mot.krakow.pl


Miros豉w Bartyzel

Specjalista ds. promocji

miroslaw.bartyzel@mot.krakow.pl

 

 

ZESP茛 DS. REALIZACJI
PROJEKTU PN. "MAΜPOLSKA - CEL PODR荅Y"


tel.: 12 422-04-18

tel.: 12 422-18-28

 

Karolina Jawor

Koordynator projektu

karolina.jawor@mot.krakow.pl

 

Monika Nahirny-B帷zkowska

Specjalista ds. promocji

monika.nahirny@mot.krakow.pl

 

Katarzyna Halz-真rowska

Specjalista ds. organizacyjno-formalnych

katarzynah@mot.krakow.pl

ZESP茛 DS. REALIZACJI PROJEKTU
„Badania ruchu turystycznego w Wojew鏚ztwie Ma這polskim w latach 2021-2022”

tel.: 12 421-16-04

tel.: 12 12 421-15-36

 

Aleksandra Gorczyca

Specjalista ds. promocji

aleksandra.gorczyca@mot.krakow.pl

   




   
 
WSP茛PRACA
          Krak闚
      Ma這polska